Jak właściwie stosować Kamagrę?

Indyjski koncern Ajanta Pharma wprowadziła na rynek innowacyjny lek wspomagający miliony mężczyzn na całym na świecie w walce z impotencją.

Kto może stosować lek?

Lrk stosowany może być przez każdego mężczyznę, który zmaga się z impotencją. Oczywiście, są grupy osób, które powinny zachować szczególną ostrożność przy przyjmowaniu Kamagry. Są to na przykład osoby zmagające się z chorobami układu krążenia oraz z chorobami nefrologicznymi. Substancja czynna leku, sildenafil, wykazuje działanie aktywne jedynie na mężczyzn. Istotne jest również to, że sama tabletka nie wywołuje erekcji. Dopiero połączenie jej zażycia z przeżywaniem bodźców seksualnych sprawi, że otrzymamy spodziewane rezultaty.

Jak często stosować Kamagrę?

Stosowanie Kamagry należy skonsultować z lekarzem, jednak najczęściej rozpoczyna się jej stosowanie od jednorazowej dawki 25 mg. Podkreślmy, że maksymalna dobowa dawka sildenafilu, którą możemy bezpiecznie przyjąć wynosi 100 mg. Kamagra działa już pół godziny po jej zażyciu a jej skuteczność nie zależy od regularności stosowania. Na rynku dostępne są tabletki w trzech dawkach – 25 mg, 50 mg oraz 100 mg.

Tekst napisany na podstawie https://viagra.edu.pl/kamagra.html

Leave a comment

Your email address will not be published.


*